Prijzen
Eén keer betalen,
zo vaak bestellen als je wilt.
Geen abonnement en geen maandelijkse kosten. Je kiest een pakket, betaalt één keer en bestelt later opnieuw als je nieuwe ads nodig hebt.
- Eenmalig vanaf €30
- Geen abonnement
- Zelf je aantal kiezen
Spark
Om te beginnen en te testen.
€30 eenmalig
5 ads · €6,00 per ad
Wat zit erin?
- ✓5 static ads
- ✓1 formaat (feed)
- ✓1 feedbackronde
- ✓Klaar voor Meta Ads
- ✓Levering binnen 2 werkdagen
Boost
Voor webshops die serieus willen groeien.
€50 eenmalig
12 ads · €4,17 per ad
Wat zit erin?
- ✓12 static ads
- ✓2 formaten (feed en story)
- ✓2 feedbackrondes
- ✓Meerdere varianten om te testen
- ✓Klaar voor Meta Ads
- ✓Levering binnen 3 werkdagen
Scale
Voor webshops met meerdere producten.
€100 eenmalig
30 ads · €3,33 per ad
Wat zit erin?
- ✓30 static ads
- ✓2 formaten (feed en story)
- ✓3 feedbackrondes
- ✓Meerdere varianten om te testen
- ✓Voorrang bij je aanvragen
- ✓Klaar voor Meta Ads
- ✓Levering binnen 5 werkdagen
Alle prijzen zijn eenmalig per bestelling. Meer ads nodig? Stuur me een bericht voor een prijs op maat.
Of stel zelf samen
Kies precies het aantal ads dat je nodig hebt en voeg extra's toe. Je ziet direct wat het kost, en je keuze gaat automatisch mee naar je aanvraag.
Extra's
Jouw samenstelling
- 10 ads (feed)
- €50
Totaal, eenmalig€5,00 per ad · levering 3 werkdagen
€50
Tip: pakket Boost heeft 12 ads voor €50. Dat is voor jou niet duurder dan 10 ads. Bekijk Boost
Je keuze staat daarna al in het contactformulier. De uiteindelijke prijs bespreken we samen voordat je betaalt.
Zo bestel je, en zo bestel je opnieuw
Geen abonnement om aan te denken. Je betaalt alleen wanneer je nieuwe ads wilt.
- 01
Kies een pakket
Je kiest het pakket dat past bij je webshop. Twijfel je? Begin met een gratis voorbeeld.
- 02
Betaal één keer
Je betaalt de prijs van het pakket per factuur. Er komt geen maandelijkse afschrijving achteraan.
- 03
Ontvang je ads
Binnen enkele werkdagen staan je ads klaar, met feedbackrondes tot het klopt.
- 04
Bestel opnieuw
Nieuw product, nieuwe actie of een andere stijl? Je bestelt gewoon weer een pakket, wanneer jij wilt.
De pakketten vergeleken
| Spark€30 eenmalig | Boost€50 eenmalig | Scale€100 eenmalig | |
|---|---|---|---|
| Static ads | 5 | 12 | 30 |
| Prijs per ad | €6,00 | €4,17 | €3,33 |
| Levertijd | 2 werkdagen | 3 werkdagen | 5 werkdagen |
| Formaten | 1 (feed) | 2 (feed en story) | 2 (feed en story) |
| Feedbackrondes | 1 | 2 | 3 |
| Meerdere varianten | – | ✓ | ✓ |
| Voorrang bij aanvragen | – | – | ✓ |
| Klaar voor Meta Ads | ✓ | ✓ | ✓ |
Altijd inbegrepen
- ✓Ontwerp in jouw huisstijl
- ✓Bestanden klaar voor Meta Ads
- ✓Persoonlijk contact met mij
- ✓Geen abonnement en geen verborgen kosten
Welk pakket past bij mij?
Spark
Je begint net en wilt eerst een paar ads proberen voor je belangrijkste product.
Boost
Je wilt structureel adverteren en meerdere producten of varianten testen.
Scale
Je hebt een grotere collectie en wilt in één keer veel nieuwe ads.
Nog vragen over de pakketten? Bekijk de veelgestelde vragen.
Klaar voor ads die verkopen?
Vertel kort wat je verkoopt. Je krijgt een gratis voorbeeld-ad voor je product, zonder verplichtingen.

